Лоукостер SkyUp попередив про затримку вже восьми рейсів

Лоукостер SkyUp попередив про затримку вже восьми рейсів

Затримка двох польотів спричинила збій у подальшому розкладі рейсів Об этом сообщает radio-kharkov.in.ua со ссылкой на СМИ.

Несправність одного з літаків авіакомпанії SkyUp Airlines призвела до затримки восьми рейсів у різних напрямках, що мали відбутися 14 травня.

Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.У повідомленні йдеться, що у зв’язку з технічними причинами відбулися зміни у розкладі наступних рейсів авіакомпанії.

PQ 7123 (Харків — Шарм-ель-Шейх, Єгипет)
PQ 7132 (Шарм-ель-Шейх, Єгипет — Львів)
PQ 7131 (Львів — Шарм-ель-Шейх, Єгипет)
PQ 7120 (Шарм-ель-Шейх, Єгипет — Київ)
PQ 691 (Київ — Неаполь, Італія)
PQ 692 (Неаполь, Італія — Київ)
PQ 791 (Київ — Тенерифе, Іспанія)
PQ 792 (Тенерифе, Іспанія – Київ)

Зазначається, що авіакомпанія надає всі послуги, передбачені правилами перевезень у разі затримки авіарейсів:

  • Іногороднім туристам рейсів PQ7123 та PQ7131 було надано проживання, а пасажирам рейсів PQ 7132 та PQ 7120 продовжено проживання у готелях.
  • Пасажирам рейсів PQ691 та PQ692, які вчасно прибули в аеропорт, надані прохолодні напої і сендвічі. Також на борт замовлено гаряче харчування.
  • Пасажири рейсів PQ791 та PQ792 були завчасно проінформовані щодо змін у розкладі. Тим туристам, які прибувають в аеропорт на попередньо запланований час вильоту, надаються напої та харчування.

Раніше повідомлялося, що два рейси SkyUp в аеропорту «Львів» затримуються. Тоді PR-директор компанії SkyUp Наталія Калініченко заявила, що затримка виникла через невелику несправність, наразі очікується, що для літака доправлять необхідну для ремонту деталь.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/loukoster-skyup-poperediv-pro-zatrimku-vzhe-vosmi-reysiv--593539.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя