Біля Тунісу потонуло судно з мігрантами: 80 осіб зникли безвісти

Аварії човнів з мігрантами регулярно стаються у Середземному морі — Біля Тунісу потонуло судно з мігрантами: 80 осіб зникли безвісти
Аварії човнів з мігрантами регулярно стаються у Середземному морі




Всього на судні перебувало 86 осіб Об этом сообщает rogatyn.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Середземному морі біля берегів Тунісу близько 80 мігрантів зникли безвісти після того, як затонув човен, на якому вони пливли в напрямку Європи.


Про це повідомляє DW.


Зазначається, що всього на судні перебувало 86 осіб. З них знайшли лише чотирох, один з яких згодом помер.


«Біля узбережжя Тунісу сталася корабельна аварія, чотирьох осіб врятували і доправили до Тунісу. Вони сказали, що на човні були 86 людей. Є побоювання, що близько 80 мігрантів загинули», — повідомив речник Міжнародної організації з міграції Флавіо Ді Джакомо.


Човен прямував з міста Зуара у Лівії і потонув біля міста Зарзіс в Тунісі. До якої саме європейської країни він прямував, невідомо. Трьох осіб з потонулого човна, які вижили внаслідок аварії, відправили до місцевого притулку для мігрантів у Зарзісі. Станом на 4 липня, щонайменше 82 особи з цього човна вважаються такими, що зникли безвісти.


У травні поблизу узбережжя Тунісу перекинувся човен з мігрантами. Внаслідок цього потонули щонайменше 70 людей.


Нагадаємо, що за даними управління Верховного комісара ООН у справах біженців, у 2018 році 2262 мігранти загинули або зникли безвісти у центральній частині Середземного моря.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/bilya-tunisu-potonulo-sudno-z-migrantami-80-osib-znikli-bezvisti-607290.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя